Na terenie Browarów Lubelskich “Perła” SA, w dniu 09.09.2023 r odbył się Piknik Rodzinny  Piknik pod patronatem Zarządu Wojewódzkiego NSZZP woj. lubelskiego. W pikniku uczestniczyły rodziny z Zarządów: KMP Lublin, KWP Lublin, OPP w Lublinie oraz Regionu IPA Lublin.

“Wszystko się idealnie udało. Pogoda dopisała, przede wszystkim frekwencja, w imprezie uczestniczyło ponad 400 osób

Z bliska można było zobaczyć sprzęt i pojazdy, które na co dzień są wykorzystywane w pracy policjantów. Można było wsiąść za kierownicę radiowozu, motoru, czy nawet policyjnej armatki wodnej i choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwy policjant. Podczas pikniku swoje uzbrojenie, wyposażenie oraz pojazdy zaprezentowali funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji, Ruchu Drogowego KMP we Lublinie i Samodzielnego Pododdziału Kontrterrorystycznego.

Można też było się posilić z kuchni polowej, grilla czy ciastkami, słodyczami czy schłodzić napojami a nawet bardzo smacznym bezalkoholowym piwem z beczki. Dzięki uprzejmości PERŁY mieliśmy możliwość zwiedzenia muzeum w podziemiach browaru. Na koniec dorośli mogli rozruszać zastane stawy przy klubowej muzyce w plenerowym Klubie RADOŚĆ oczywiście na terenie PERŁY. Miejmy nadzieję, że do zobaczenia za rok.

Szczególne podziękowania za wsparcie:
Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Lublinie
Perła-Browary Lubelskie S.A.
Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. lubelskiego
PSZCZÓŁKA FABRYKA CUKIERKÓW Sp. z o.o.
KABANOS Sp. j. Hurtownia Wędlin z Lublina
Ladros „mięso dla gastronomii”