Zawody w dwóch turach przeprowadzono w dniach 20 i 21.05.2023 r na zalewie Nielisz od strony miejscowości Nawóz. Zorganizowane dwudniowe zawody FEEDEROWE SŁUŻB MUNDUROWYCH III EDYCJI , których organizatorem było koło Relaks Wiarus PZW Zamość z Prezesem Andrzeje Stasiuk , Zarządem Wojewódzkim NSZZ Policji w Lublinie , Zarządem Terenowym NSZZ Policji w Zamościu Przewodniczącym Andrzejem Michalskim. W dniu 20 i 21.05.2023 r w Nawozie na Stanicy PZW Zamość zgłosiło się 36 zawodników , 12 drużyn. Terenem zawodów był zbiornik zalew Nielisz od strony miejscowości Nawóz. Zawody zostały przeprowadzone w dwóch turach 5 godzinnych. Zawodnicy rywalizowali w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej. 

W klasyfikacji drużynowej wygrali:

  • I Miejsce Cezary Krzyeszowiec , Michał Moryl , Wojciech Król 
  • II Miejsce Marek Wróblewski , Adam Żukowski Krystian Cymborski 
  • III Miejsce Artur Popławski , Andrzej Bobel , Marcin Wilgocki. 

W klasyfikacji indywidualnej:

  • I Miejsce Wojciech Król, 
  • II Miejsce Marek Wróblewski, 
  • III Miejsce Adam Żukowski. 

Statuetki za największą liczbę złowionych ryb otrzymał Wojciech Król a za największą rybę Maciej Harasiuk. Wszyscy Zawodnicy biorący udział w zawodach otrzymali dyplomy, nagrody i statuetki. Perfekcyjnie przygotowane łowisko nie wszystkich jednak równo obdarzyło rybami, a o sukcesie decydowało lekkie muśnięcie szczytówki. Zawodnicy byli pod wrażeniem organizacji imprezy i przygotowania łowiska. Ogromne podziękowania dla organizatorów sędziów, Wójta Gminy Nielisz Adama Wal, Przewodniczącego ZW NSZZ Policjantów woj. Lubelskiego Andrzeja Wójcika zaproszonych gości i oczywiście naszych sympatycznych zawodników. Podziękowania za udział w zawodach dla najmłodszego zawodnika Antoniego Michalskiego , który również walczył na równi że wszystkimi zawodnikami za co otrzymał statuetkę. 

Podczas ceremonii zostały również wręczone medale NSZZ Policji – Ryszard Weremczuk Doradca Ministra Czarnia oraz nadkom. Marcin Muzyka Z-ca Komendanta Miejskiego Policji w Zamościu. 

Wszyscy zgodnie stwierdzili , że w przyszłym roku konieczna będzie powtórka … i rewanż. Do zobaczenia za rok !!