Policjanci z Opola Lubelskiego zdobyli I miejsce w XVII Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Policjantów w piłce nożnej halowej. Zawody zorganizowane zostały przez Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Kraśniku i Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów w Lublinie. Nagrody i Puchary wręczali m.in. I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie inspektor Jerzy Czebreszuk, Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla i Komendant Powiatowy Policji w Kraśniku młodszy inspektor Jacek Figiel.

W sobotę na terenie powiatu kraśnickiego odbyły się XVII Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Policjantów w piłce nożnej halowej. W turnieju udział wzięło 13 drużyn reprezentujących Komendę Wojewódzką Policji w Lubllinie i komendy miejskie i powiatowe z województwa lubelskiego. Rozgrywki odbywały się wczoraj od godzin porannych na halach sportowych powiatu. Eliminacje wyłoniły finalistów turnieju.
Po zaciętych bojach I miejsce zajęli reprezentanci Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim. Na kolejnych miejscach uplasowały się drużyny z Białej Podlaskiej i Krasnegostawu. Patronat honorowy nad imprezą objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki, Marszałek Województwa Lubelskiego (fundator głównego pucharu), Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie, a także Starosta Powiatu Kraśnickiego.
Puchary oraz nagrody zwycięzcom wręczali Wiceprzewodniczący ZWNSZZ Policjantów woj.lubelskiego asp.sztab. Sławomir Górzyński, I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie inspektor Jerzy Czebreszuk, Starosta Kraśnicki Andrzej Rolla, Komendant Powiatowy Policji w Kraśniku młodszy inspektor Jacek Figiel wraz z Komendantem kraśnickiego komisariatu podinspektorem Sławomirem Kusiem, kierownik Wydziału  Edukacji, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Kraśnik Krzysztof Babisz, a  także Stanisław Bijak przewodniczący Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Kraśnik
 Szczególne podziękowania składamy  organizatorom turnieju Stanisławowi Bijakowi Przewodniczącemu , Arkadiuszowi Łoskowi Wiceprzewodniczącemu, Katarzynie Glince-Wiceprzewodniczącej z Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Kraśniku.