W dniu 28.10.2023 r w Kraśniku w Hali Sportowej im.  Arkadiusza Gołasia odbył się X Turniej Wojewódzki Policjantów o puchar ZW NSZZ Policjantów woj. lubelskiego oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie w Piłce Siatkowej. Głównym organizatorem turnieju był Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP w Kraśniku pod przewodnictwem Stanisława Bijaka.

Udział wzięło 6zespołów z KWP Lublin, KMP Chełm i Zamość ,KPP z Puław,Opola Lub. i Kraśnika. Drużyny zagrały systemem „każdy z każdym” . Po zaciętych meczach w których  zawodnicy pokazali wiele zagrań, którymi  punkty zdobywali by  w ligach  zawodowych. 

Pierwsze  miejsce w turnieju zajęli zawodnicy reprezentujący KWP w Lublinie, drugie miejsce zdobyli policjanci z KPP w Opolu Lubelskim a trzecie policjanci z KMP w Zamościu. 

Puchary dla uczestników wręczali Komendant KPP Kraśnik – Jacek Figiel,Naczelnik Prewencji – Piotr Bojko ,V-ce Przewodniczący ZW NSZZP w Lublinie Michał Sawicki oraz organizator turnieju Przewodniczący ZT NSZZP w Kraśniku Stanisław Bijak. Dziękujemy za miłą atmosferę podczas turnieju oraz p.Tadeuszowi Gołofitowi za stworzone warunki na hali sportowej i oczywiście Zarządowi Terenowemu NSZZP w Kraśniku.