ŻYCZENIA

24 lutego 2018
Z okazji imienin wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i pracy społecznej  koledze Maciejowi Jeziorowi  – Przewodniczącemu ZT NSZZ Policjantów w OPP w Lublinie , życzy w imieniu Zarządu Artur Garbacz.

07 lutego 2018
Wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym Koledze Ryszardowi Bundyrze  – Przewodniczącemu ZT NSZZ Policjantów w Świdniku , życzy w imieniu Zarządu Artur Garbacz.

20 stycznia 2018 
Sto lat z okazji imienin, wielu przyjaciół i wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym w imieniu Zarządu Wojewódzkiego, koledze  Sebastianowi Czausowi – Przewodniczącemu ZT NSZZ Policjantów we Włodawie życzy  Artur Garbacz.

19 stycznia 2018 
W dniu imienin wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym oraz spełnienia marzeń w imieniu Zarządu Wojewódzkiego,Koledze Mariuszowi Borewiczowi -Przewodniczącemu ZT NSZZ Policjantów w Parczewie , życzy  Artur Garbacz.

29 CZERWCA 2017
Z okazji imienin wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i pracy społecznej Koledze Piotrowi Ptasińskiemu- Przewodniczącemu ZT NSZZ Policjantów w Opolu Lubelskim i  Przewodniczącemu ZT NSZZ Policjantów w Łukowie Pawłowi Jońskiemu , życzy w imieniu Zarządu Artur Garbacz.

30 listopada 2017
Wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym Koledze Andrzejowi Michalskiemu- Wiceprzewodniczącemu ZW NSZZ P woj.lubelskiego i Andrzejowi Wójcikowi- Wiceprzewodniczącemu ZW NSZZ P woj.lubelskiego , życzy w imieniu Zarządu Artur Garbacz.